Zwalczanie szczurów Warszawa

Zwalczanie szczurów na terenie miasta Warszawa

Szczury to niezwykle inteligentne i błyskawicznie rozmnażające się gryzonie, których populacja musi pozostać pod kontrolą – inaczej swą liczebnością zdominowałyby świat. Nie bez powodu zabieg deratyzacji to obowiązek właścicieli oraz zarządców nieruchomości. Procesowi podlegają zazwyczaj bloki mieszkalne, kamienice oraz inne podpiwniczone budynki wielorodzinne, lokale gastronomiczne, a także miejsca, gdzie prowadzone jest zbiorowe żywienie. Deratyzacja szczurów na terenie miasta Warszawa polega na ustawieniu środków zwalczających gryzonie w wyznaczonych przez prawo miejscach, a także wszędzie tam, gdzie tylko pojawią się szczury co oznacza, że nie należy w żaden sposób lekceważyć obecności gryzoni. W DezClean zajmujemy się fachowym zwalczaniem szczurów sprawdzonymi metodami, które cieszą się wysoką skutecznością.

Kiedy należy zamówić usługę jaką jest deratyzacja szczurów w DezClean?

Na obecność szczurów warto być szczególnie wyczulonym zwłaszcza w chłodniejsze miesiące. Jesienią i zimą wiele gryzoni wędruje w poszukiwaniu pożywienia do naszych domów i to właśnie najczęściej wtedy mamy z nimi niemałe problemy. Uwagę powinno zwracać zwłaszcza kilka ważnych oznak ich obecności, takich jak odchody w kształcie małych, wydłużonych kuleczek wielkości około 5 mm, tłuste ślady na ścianach, zniszczenia przedmiotów, a także hałasy w nocy. Szczury raczej nie są agresywne wobec człowieka, jednak w przypadku samodzielnych prób ich złapania można narazić się na zostanie pogryzionym lub podrapanym – zwierzę robi to w samoobronie, jednak człowiek powinien mieć na uwadze fakt, że bycie zaatakowanym przez szczura naraża na zarażenie się odszczurzymi chorobami. Choroby to jednak nie jedyny problem, jaki może wiązać się z obecnością szczura w domu. Stworzenia te posiadają naprawdę mocne zęby i są w stanie przegryźć bardzo wiele rzeczy. Niszczą one nie tylko przedmioty codziennego użytku, lecz również rury kanalizacyjne, przewody elektryczne czy fundamenty budynków. To właśnie te stworzenia mogą doprowadzić do zalań czy pożarów na skutek licznych przegryzień kabli czy rur. Szczury nastawione są na błyskawiczną ekspansję, przez co konieczne jest reagowanie w wyjątkowo szybki sposób. Zwalczanie szczurów w mieście Warszawa nie ma przed nami żadnych tajemnic; w DezClean doskonale wiemy, jak radzić sobie z inwazją tych gryzoni, błyskawicznie wypędzając je z budynków.

Zwalczanie szczurów w mieście Warszawa

W przypadku problemu z gryzoniami, natychmiast skontaktuj się z DezClean – pomożemy!
Skuteczna deratyzacja szczurów w mieście Warszawa i nie tylko

Powierzając zadanie pozbycia się szczurów naszej firmie, zyskujesz pewność, że obrany cel zostanie osiągnięty i to w dość niedalekim czasie. Działamy z pomocą profesjonalnych środków, stosując wiele zróżnicowanych metod po to, by pozbyć się niechcianych gryzoni – sposób w jaki walczymy ze szczurami ustalany jest w zależności od sytuacji, lokalizacji, źródła problemu oraz wielu innych czynników. Od 2010 roku zajmujemy się usługami DDD nie tylko na terenie miasta Warszawa, lecz i w całej Polsce. Służymy radą i pomocą każdemu, komu zależy na pozbyciu się uciążliwych szkodników. DezClean każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, starając się by deratyzacja szczurów przebiegła szybko, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu i współpracy nie tylko osoby fizyczne, lecz również spółdzielnie mieszkaniowe oraz tych, których obowiązuje wymagana prawem deratyzacja.

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu zwalczania szczurów

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Nie. Firma DezClean stacjonuje w Warszawie, jednak prowadzimy również działania obejmujące całą Polskę. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24/7, niosąc pomoc nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach obejmujących usługi DDD.

Szczury same w sobie nie wydzielają niemiłych zapachów dla nosa w sposób naturalny – jednak bardzo szybko przyswajają zapachy miejsc, w których żyją. W przypadku gdy w budynku znajduje się szczurze gniazdo, lokatorzy mogą również odczuć intensywny smród moczu, ponieważ stworzenia te w ten sposób oznaczają swoje terytorium.