DezClean

DezClean zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją, deratyzacją oraz sprzątaniem specjalistycznym od 2010r. Legitymujemy się Certyfikatem Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego oraz Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji.

Skuteczność

Skutecznie radzimy sobie z różnymi rodzajami skażeń i zagrożeń, zapewniając czyste i bezpieczne środowisko.

Profesjonalizm

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę oraz używamy nowoczesnych metod i sprzętu.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży sprzątania specjalistycznego i zdobyliśmy zaufanie licznych klientów.

Szybkość

Jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby klientów i realizować zlecenia, zapewniając minimalne przestoje w działaniach.

Technicy naszej firmy to zespół doświadczonych profesjonalistów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych preparatów, chemii funeralnej oraz specjalistycznych maszyn i urządzeń, a co za tym idzie każda usługa wykonana jest na najwyższym poziomie.

Głównymi odbiorcami naszych usług są klienci indywidualni,  hotele, domy opieki, miejskie ośrodki pomocy społecznej, wspólnoty mieszkaniowe, zakłady pogrzebowe, policja, prokuratura, urzędy administracji rządowej i samorządowej, administracje a także zarządcy nieruchomości w całym kraju.

Ceny naszych usług są w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu najwyższej jakości – począwszy już od kontaktu z nami po przekazanie protokołu z wykonanej usługi.

 

 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego – podstawiamy kontenery na odpady, wykonujemy wstępną dezynfekcję, usuwamy zagrożenia biologiczne, zabezpieczamy i utylizujemy skażone przedmioty, zrywamy podłogi,  ozonujemy, neutralizujemy nieprzyjemne zapachy kończąc na dezynfekcji poprzez zamgławianie ULV. 

Cały proces podlega weryfikacji i w efekcie Zleceniodawca otrzymuje protokół z wykonanej usługi wraz z kartami charakterystyki używanych środków chemicznych.

Sprzątamy po:

FAQ

Najczęstsze pytania

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Koszt sprzątania zależy od powierzchni obiektu, ilości rzeczy przeznaczonych do utylizacji, stopnia zabrudzenia, piętra – jeżeli nie ma windy. W celu przedstawienia oferty cenowej każde zlecenie poprzedzone jest bezpłatną wizją lokalną lub w oparciu o analizę opisu, zdjęć, filmu.

Sprzątanie i zabezpieczanie obiektów po bytowaniu gołębi wyceniamy na podstawie zdjęć (balkony).
Strychy, poddasza i dachy wyceniamy po bezpłatnej wizji lokalnej.

Czas osuszania zależy od specyfiki obiektu, materiałów które mają zostać osuszone oraz powierzchni.
Wykonujemy na bierząco pomiary wilgotności i sprawdzamy postępy osuszania.

Działamy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami – telefonicznie lub formularz, email.

Usługi sprzątania specjalistycznego i dezynfekcji  należy powierzyć doświadczonej i profesjonalnej firmie legitymującej się stosownymi certyfikatami, ukończonymi szkoleniami, która wykorzystuje nowe technologie jak i specjalistyczną chemię przeznaczoną dla tego typu usług.  

Vulputate fringilla in gravida hendrerit quis sed ultrices. Risus in vestibulum turpis velit. Varius id consequat consectetur odio elementum elit enim elit. Eget donec vitae bibendum pulvinar. Suscipit massa fermentum.

Kim Granger
Zamgławianie pomieszczeń

Nasze biuro

Tadeusza Pełczyńskiego 16, Bemowo, 01-471 Warszawa