Zwalczanie myszy Warszawa

Jak pozbyć się szkodników z domu?

Myszy i inne gryzonie stanowią nieproszonych gości zarówno w gospodarstwach domowych, jak i różnego rodzaju lokalach usługowych. Te małe ssaki najczęściej poszukują pod ludzkim dachem schronienia oraz pożywienia, nierzadko stanowiąc poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców. Myszy pozostawiają po sobie nieprzyjemny zapach oraz odchody, a zanieczyszczona przez nie żywność nie nadaje się do celów spożywczych i niestety musi zostać wyrzucona. Co więcej, gryzonie te są wszystkożerne, co oznacza że mogą uszkadzać kable elektryczne, przewody i instalacje. Podgryzają także gazety, książki, materiały i ubrania, co powoduje ogromne straty. W DezClean mamy opatentowane sposoby zwalczanie myszy. Swoje usługi świadczymy zarówno w mieście Warszawa jak i innych miejscowościach na terenie całej Polski.
Zwalczanie myszy Warszawa

Przeprowadź zwalczanie myszy ze sprawdzoną firmą od deratyzacji!

Gryzonie szczególnie związane z człowiekiem wyrządzają olbrzymie straty żywności, a także mocno zanieczyszczają teren, na którym przebywają. Szacuje się, że w ciągu roku para myszy domowych wydala tam, gdzie żeruje, około 10 tysięcy grudek kału, a także prawie 2 litry moczu o intensywnym, nieprzyjemnym zapachu. Myszy mogą być również nosicielami pasożytów i bakterii, które wywołują u człowieka między innymi dur brzuszny, włośnicę bądź salmonellozę. Chociaż myszy nie atakują ludzi, w przypadku głodu są bardzo dokuczliwymi stworzeniami. Inwazja myszy następująca w obiektach przemysłowych, gospodarczych czy rolnych jest obserwowana kilka razy w roku – krótko po żniwach, a także wraz z nadejściem chłodu. Nie warto ignorować dowodów, które sugerowałyby obecność tych stworzeń; w skrajnych przypadkach ich liczebność może przekroczyć ponad tysiąc osobników, wówczas powiększając się w sposób samoistny. 

Gdyby tyle myszy znajdowało się w jednym miejscu, wówczas nie ma możliwości uratowania zapasów. Wszystkie nadają się bowiem do utylizacji. Nie czekaj więc, aż myszy zaczną panoszyć się po pomieszczeniach; już dziś zamów usługę zwalczania myszy ze specjalistami z DezClean

Działamy w oparciu o nowatorskie sposoby deratyzacji, zachowując wysoki procent skuteczności nawet w bardziej inwazyjnych przypadkach.

 

Oprócz tego, przeprowadzamy także dezynfekcje wstępne, czyli manualne.

Zamgławianie pomieszczeń

Szybkie i skuteczne zwalczanie myszy w mieście Warszawa

Zamów usługę deratyzacji w DezClean i w niedalekiej przyszłości ciesz się mieszkaniem wolnym od gryzoni!
Jak przebiega zwalczanie myszy w mieście Warszawa z DezClean?

Jeszcze kilka lat temu najskuteczniejszym sposobem na walkę z myszami było przygarnięcie pod swój dach kota, na którym to spoczywał nieformalny obowiązek obrony domostwa przed gryzoniami. Aktualnie nie trzeba już być w posiadaniu futrzanego przyjaciela, by poradzić sobie z obecnością myszy. W DezClean świadczymy innowacyjne usługi deratyzacji, stosując ku temu środki chemiczne i specjalnie spreparowane trutki, które działają po kilku dniach od ich zjedzenia. Proces deratyzacji przebiega u nas w oparciu o wyłącznie sprawdzone metody, które likwidują nawet największe siedliska myszy. Plan pracy jest zawsze ustalany indywidualnie z Klientem w taki sposób, by procesy deratyzacji przebiegał z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zwalczamy myszy i inne gryzonie przy pomocy odpowiednich preparatów, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży.

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu dezynsekcji

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Bardzo ważne jest jak najszybsze przeciwdziałanie rozmnażaniu się gryzoni. Co za tym idzie, gdy tylko zauważysz jakiekolwiek oznaki obecności gryzoni (odchody, nadgryzione jedzenie, uszkodzenia na powierzchniach mebli), zgłoś się do DezClean.

Częstotliwość dokonywania procesu zwalczania myszy zależy od wielu różnych czynników, do których należy między innymi położenie budynku, jego stan techniczny czy pora roku. Mając do czynienia z budynkami znacznie bardziej narażonymi na zwiększoną aktywność gryzoni, zaleca się przeprowadzanie regularnej deratyzacji, co około 3-6 miesięcy. W innych przypadkach zwalczanie myszy zazwyczaj przeprowadza się doraźnie, gdy tylko pojawią się oznaki obecności gryzoni.