Ozonowanie Mieszkania Warszawa - DezClean

Ozonowanie mieszkania w mieście Warszawa z DezClean

Już u progu drzwi czujesz nieprzyjemny zapach dochodzący z Twojego mieszkania? Na ścianie w jednym z pomieszczeń ulokował się grzyb? Alergia na roztocza nie pozwala Ci na swobodne przespanie nocy? A może po prostu chcesz odkazić mieszkanie po byłych lokatorach? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań udzielona została twierdząca odpowiedź, ozonowanie mieszkania na terenie miasta Warszawa może przynieść Ci pożądaną ulgę. Ozonowanie pomieszczeń to jedna z metod dezynfekcji, polegająca na rozpyleniu w mieszkaniu ozonu, który przenika przez wszystkie przestrzenie, eliminując nieprzyjemne zapachy i drobnoustroje. To właśnie przez swoją reaktywność, ozon jest tak skuteczny w procesie dezynfekcji i neutralizacji zapachów. Należy go jednak używać bardzo ostrożnie – dlatego ozonowanie mieszkania warto powierzyć specjalistom. W DezClean wiemy, jak to się robi!
Ozonowanie mieszkań Warszawa

Jakie korzyści niesie ozonowanie mieszkania z DezClean?

Ozonowanie domu czy mieszkania najczęściej stosowane jest w celu pozbycia się nieprzyjemnych zapachów – jedną z zalet ozonu stanowi umiejętne rozbijanie cząsteczek substancji odpowiedzialnych za nieprzyjemne wonie. Bardzo często ozonowanie mieszkania to jedyna opcja, by skutecznie pozbyć się zapachów, jakie pozostawili po sobie dawni lokatorzy, którzy nie przejmowali się higieną, palili papierosy w pomieszczeniach oraz doprowadzili do rozwoju grzyba na ścianie. W wielu budynkach specyficzny zapach spowodowany jest właśnie obecnością grzybów i wilgoci; pleśnie wytwarzają toksyny, które mogą spowodować poważne problemy zdrowotne, począwszy od alergii, aż po rozwój znaczne niebezpieczniejszych chorób. Ozon również znakomicie radzi sobie z eliminacją roztoczy, co stanowi świetną informację zwłaszcza dla alergików. Ozonowanie domu to również jedna z zalecanych czynności, gdy doszło tam do czyjejś śmierci, pożaru lub zalania. Zabieg zaleca się także przy remontach, by szybciej pozbyć się intensywnego zapachu fabr czy lakierów. Ozon świetnie niszczy również drobnoustroje, docierając nawet do najciężej dostępnych zakamarków mieszkania, gdzie dezynfekcja manualna nie byłaby możliwa. W DezClean przeprowadzamy ozonowanie mieszkań między innymi na terenie miasta Warszawa – działamy w oparciu o sprawdzone i bezpieczne metody, uzyskując przy tym pożądane przez Klientów efekty.

Sprawne ozonowanie mieszkań

Postaw na ekspercką wiedzę i błyskawiczne działania
Ozonowanie mieszkania – od czego zależy cennik usług?

Jeżeli chodzi o ozonowanie w mieście Warszawa cena zazwyczaj uzależniona jest od wielu czynników, obejmujących między innymi stan pomieszczeń czy powierzchnię, na jakiej trzeba będzie rozpylić ozon. Dezynfekcja wstępna, rozumiana jako krótki zabieg ozonowania, będzie tańsza niż usunięcie nieprzyjemnego zapachu z pomieszczeń. W DezClean podchodzimy do zleceń w sposób indywidualny; zawsze staramy się, by cena za ozonowanie domu czy mieszkania była satysfakcjonująca dla obu stron. Między innymi z tego powodu w celu przedstawienia dokładnej oferty cenowej, każde zlecenie poprzedza bezpłatna wizja lokalna lub analiza opisu, filmu i zdjęć załączonych przez Klienta. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i sprawdzonych preparatów, chemii funeralnej, a także specjalistycznych maszyn oraz urządzeń – usługa wykonywana jest więc na najwyższym poziomie, ceny natomiast są nad wyraz konkurencyjne. Zaufaj specjalistom, wybierając ozonowanie mieszkania z DezClean.

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu ozonowania pomieszczeń

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Warto wiedzieć, że ozon jest szkodliwy dla człowieka tylko w dwóch wypadkach: gdy występuje on w wysokim stężeniu lub gdy jest wdychany przez dłuższy czas. Między innymi z tego powodu podczas wykonywania zlecenia, firma prosi o opuszczenie pomieszczeń ozonowanych. Nasi specjaliści wykonują zabieg ozonowania, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa. Po zakończeniu zabiegu należy odczekać zwykle 1-2 godziny oraz dokładnie wywietrzyć pomieszczenie, by stężenie ozonu zmalało do bezpiecznego poziomu.

Częstotliwość ozonowania zależy zwłaszcza od problemu, jakiego Klient chce się pozbyć poprzez regularne ozonowanie. Alergikom zaleca się dokonywać ozonowania dwa razy w roku, by pozbyć się alergenów. W przypadku problemu jakim jest brzydki zapach, jeżeli jego źródło zostało usunięte, możemy pozbyć się go jednorazowym ozonowaniem. Zdarzają się sytuacje, gdzie ozonowanie może trwać znacznie dłużej – zwłaszcza gdy problemem jest kwas masłowy.