Zamgławianie Pomieszczeń Warszawa

Zamgławianie pomieszczeń w mieście Warszawa z DezClean?

Dezynfekcja mieszkań i domów poprzez fachowe zamgławianie pomieszczeń cieszy się dziś coraz większą popularnością. To wysoce skuteczny sposób na pozbycie się wirusów oraz bakterii chorobotwórczych w zamkniętych przestrzeniach szybko i bezproblemowo. Proces jakim jest zamgławianie pomieszczeń polega na rozpylaniu środka dezynfekującego w połączeniu z intensywnym strumieniem powietrza, z użyciem substancji takich jak nadtlenek wodoru czy chlorheksydyna. Powierzchnie pokrywane są drobnymi kropelkami o wielkości kilku mikronów, docierającymi bez trudu nawet do najbardziej niedostępnych miejsc w pomieszczeniu. W DezClean przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję za pomocą zamgławiania pomieszczeń, wykorzystując do tego nowoczesny, sprawdzony sprzęt.
Zamgławianie pomieszczeń Warszawa

Jedna metoda, trzy zastosowania – zamgławianie z DezClean w pigułce

Zamgławianie pomieszczeń to metoda, która może być wykorzystana w trzech różnych zabiegach; wszystko zależy od wyboru odpowiedniego preparatu oraz przygotowania odpowiedniego roztworu. Wyróżniamy 3 główne zabiegi, w których zamgławianie wykorzystywane jest nad wyraz często.

 

  • Dezynsekcja → zamgławianie pomieszczeń w walce z insektami dla wielu osób nie ma w sobie równych; mikroskopijny rozmiar cząsteczek umożliwia między innymi wytępienie niechcianych lokatorów nawet z najmniejszych szczelin, jak również ich zarodników z powietrza. Metoda ta sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i przestrzeniach otwartych. Specyfikacja roztworu ma ogromne znaczenie dla skuteczności zwalczania poszczególnych grup insektów.

  • Dezodoryzacja → zamgławianie w mieście Warszawa bardzo często stosowane jest w celu usuwania z mieszkań przykrych zapachów; zawierająca odpowiedni preparat mgła może w szybki sposób usunąć nawet najbardziej uciążliwy zapach z powietrza.

  • Dezynfekcja → unoszenie się w powietrzu stanowi kluczową zaletę, jaką posiada metoda zamgławiania. Zamgławianie przestrzeni w celu eliminacji konkretnych bakterii, wirusów czy grzybów daje znacznie większe szanse na sukces niż większość obecnie dostępnych metod.

Zamgławianie pomieszczeń

Umów wizytę na zamgławianie pomieszczeń już teraz.

Skuteczne zamgławianie pomieszczeń w mieście Warszawa i okolicy.
Jakie zalety daje zamgławianie pomieszczeń z DezClean?

Zamgławianie pomieszczeń dokonywane przez naszych specjalistów z DezClean niesie szereg korzyści dla Klientów. Na tle innych metod wykorzystywanych w walce z insektami oraz bakteriami i wirusami, to właśnie „zimna mgła” wytworzona w procesie zamgławiania najlepiej penetruje określoną przestrzeń. Nic nie ukryje się przed mikroskopijnymi cząsteczkami. W porównaniu do tradycyjnych metod dezynfekcji, zamgławianie zajmuje znacznie mniej czasu; warstwa preparatu jest w stanie utrzymywać się na powierzchniach nawet do 3-4 tygodni, nie dopuszczając do rozprzestrzeniania się szkodliwych drobnoustrojów. Wspominane przez nas kropelki mgły o mikroskopijnych rozmiarach w szybki sposób ulegają rozproszeniu, dzięki czemu na ścianach, meblach oraz dywanach nie powstają ani zacieki, ani plamy. Wiele osób zastanawia się nad bezpieczeństwem metody, jaką jest zamgławianie pomieszczeń – w DezClean stosujemy szereg środków ostrożności, czyniąc proces bezpiecznym dla zdrowia ludzi oraz zwierząt, przy jednoczesnym ograniczonym wpływie na środowisko naturalne. Postaw na profesjonalizm w najczystszej postaci; zadzwoń lub napisz do DezClean.  

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu zamgławiania pomieszczeń

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Po dezynfekcji za pomocą urządzenia do zamgławiania można powrócić do pomieszczeń po około 3-4 godzinach od zakończenia zabiegu; zaleca się jednak, by przez minimum godzinę dodatkowo wietrzyć pomieszczenie. Dzięki temu stężenie preparatu w przestrzeni szybciej zmaleje.

Koszt przeprowadzenia zamgławiania uzależniony jest przede wszystkim od metrażu danego pomieszczenia oraz celu, w jakim zostaje przeprowadzony zabieg. W DezClean dostosowujemy wycenę typowo pod zlecenie Klienta, dokładając wszelkich starań ku temu, by była ona satysfakcjonująca.