Sprzątanie balkonów Warszawa

Oferujemy profesjonalne sprzątanie balkonów w mieście Warszawa

Ptasie odchody na balkonach to problem nie tylko natury estetycznej, lecz również bezpieczeństwa zdrowia. Ilość mocznika zawarta w gołębich odchodach jest bowiem bardzo toksyczna; do tego dochodzą również liczne bakterie, grzyby i wirusy, stanowiące nieodłączny element składowy nieczystości. Wystarczy kilka tygodni nagromadzenia się odchodów, by doszło do powstania od trzech do nawet dziesięciu warstw, mogących doprowadzić nawet do uszkodzenia budynku. Bardzo często ten problem dotyczy miejsc, które są trudno dostępne, jak i balkonów opuszczonych mieszkań. W DezClean zajmujemy się sprzątaniem nawet mocno zabrudzonych przez gołębie miejsc, podchodząc do problemu w sposób fachowy i profesjonalny. Sprzątanie balkonu po gołębiach obejmuje szereg prac, w zakresie których mieści się między innymi usuwanie nieczystości, doczyszczanie balonów, tarasów i elewacji, a także skuteczna dezynfekcja każdego rodzaju powierzchni. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niebezpieczne potrafią być ptasie odchody; gołębie przenoszą bowiem choroby groźne dla ludzi. Dodatkowo, na gołębiach bardzo często żeruje kleszcz zwany obrzeżkiem gołębim, którego ugryzienie jest dla człowieka niezwykle niebezpieczne. Dlatego do sprzątania balkonów używamy wyłącznie sprawdzonych, certyfikowanych środków i sprzętu, dzięki któremu możemy ściągnąć nawet kilkanaście warstw odchodów.

Sprzątanie balkonów Warszawa

Dokładne sprzątanie balkonu po gołębiach w mieście Warszawa

Ludzie nie są jedynymi mieszkańcami ogromnych osiedli w Polsce. Poza nami, miasta zamieszkują również liczne zwierzęta i ptactwo, w tym gołębie. Ptasie, a zwłaszcza gołębie odchody, stanowią trudne do usunięcia zabrudzenia. Co więcej, to również poważne zagrożenie dla naszego zdrowia, ponieważ ptaki te roznoszą szereg chorób, takich jak samonelloza, ornitoza oraz aspergiloza. Dlatego też sprzątanie po gołębiach nie stanowi tak prostego procesu, jak początkowo mogło się wydawać. Nie można lekceważyć nawet tych zaschniętych odchodów, ponieważ zawierają one w sobie zarazki i bakterie, mogące wywołać u człowieka toksoplazmozę czy nawet groźne dla ludzkiego zdrowia zapalenie opon mózgowych. Właśnie z tego powodu ważne jest specjalistyczne sprzątanie balkonów. W DezClean zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem po gołębiach, oferując profesjonalne oraz kompleksowe sprzątanie balkonów zanieczyszczonych przez ptactwo.

Wygląd Twojego balkonu pozostawia wiele do życzenia?

Skorzystaj z usługi jaką jest profesjonalne sprzątanie balkonów oferowane przez DezClean.
Zamów sprzątanie balkonu po gołębiach u profesjonalistów z DezClean

W DezClean dokonujemy bezpłatnej wyceny sprzątania balkonu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę elementy takie jak wielkość balkonu oraz stopień zanieczyszczenia gołębimi odchodami. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wycena w DezClean przeprowadzona jest w oparciu o rzeczywistą sytuację Twojego balkonu. Odkażamy nie tylko balkony, lecz również barierki i parapety, na których znajdują się ptasie odchody i pióra, następnie wykonując szczegółową dezynfekcję powierzchni. W ten sposób eliminujemy również nieprzyjemny zapach ptasich odchodów. Głównym celem naszej pracy jest przywrócenie powierzchniom ich pierwotnego blasku oraz stanu, a także zapewnienie pożądanej czystości i higieny. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje posprzątanie Twojego balkonu? Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły oraz fachową wycenę usługi dostosowanej do Twoich potrzeb.

FAQ

Najczęstsze pytania na temat usługi sprzątania balkonów

Dokładne sprzątanie balkonów w Warszawie? Sięgnij po pomoc profesjonalistów.

Tak. DezClean reprezentuje szereg specjalistów z usług DDD, którzy posiadają niezbędne certyfikaty oraz kwalifikacje do wykonywania kompleksowego czyszczenia balkonów. Warto dodać, że zapach środków chemicznych skutecznie odstrasza ptactwo, co gwarantuje spokój oraz czysty balkon przez znacznie dłuższy czas.

Działamy 24/7, niosąc pomoc osobom potrzebującym fachowych specjalistów DDD. Można się z nami skontaktować zarówno telefonicznie, mailowo, jak i poprzez formularz obecny na naszej stronie.