Deratyzacja Warszawa

DezClean - Usługi deratyzacyjne w mieście Warszawa – profesjonalne zwalczanie gryzoni

Gryzonie stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Szczury i myszy nierzadko przyczyniają się do rozprzestrzeniania różnego rodzaju chorób, które są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Gryzonie powodują także rozmaite szkody gospodarcze, zanieczyszczając żywność oraz niszcząc surowce. Powodują one także uszkodzenia urządzeń oraz maszyn produkcyjnych, potrafiąc dokonywać zniszczeń instalacji elektrycznych, informatycznych, telekomunikacyjnych, a nawet konstrukcji niektórych budynków. Deratyzacja nierzadko stanowi obowiązek dla obiektów takich jak zakłady wytwarzania i przetwórstwa żywności, lokale gastronomiczne, magazyny żywności czy obiekty, w których prowadzona jest działalność w zakresie zbierania lub przetwórstwa odpadów. DezClean oferuje usługi deratyzacyjne w mieście Warszawa, pomagając Klientom na dobre pozbyć się gryzoni z ich obiektów. Działamy w oparciu o nowoczesne metody, wypędzając gryzonie na dobre.

Kiedy przeprowadzenie usługi deratyzacji okazuje się koniecznością, dzwoń po DezClean!

Obecność gryzoni w lokalu można najłatwiej dostrzec po odchodach w kształcie eliptycznych bobków wielkości 3-8 mm. Bardzo często można dostrzec je w pobliżu zapasu jedzenia, jak i na drogach przemieszczania się gryzoni. Miejsca zajęte przez myszy i szczury bardzo często bogate są w resztki pożywienia, które zwierzęta porzuciły, gdyż te okazały się niejadalne – gryzonie niszczą meble i sprzęty, a ślady po ugryzieniu szczurów można z łatwością odnaleźć na ścianach, rurach, kablach, a także w wielu newralgicznych miejscach. Zagrożenie związane z tymi gryzoniami jest bardzo wysokie; stworzenia są bowiem nosicielami wielu drobnoustrojów chorobotwórczych. Co więcej, zwierzęta te mogą stanowić niebezpieczeństwo dla fundamentów budynków, kabli elektrycznych, a także rur kanalizacyjnych. Obecności myszy i szczurów nie powinno się w żaden sposób lekceważyć; zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej deratyzacji przez DezClean. Nasza firma realizuje zabiegi zwalczania gryzoni na najwyższym poziomie, korzystając zarówno z metod fizycznych i chemicznych. Przed przystąpieniem do działania, zawsze dokładnie analizujemy sytuację i dobieramy metody pracy do niej w taki sposób, by proces usuwania szkodników był w pełni bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt domowych.
Można na nas liczyć – usługami DDD zajmujemy się od 2010 roku!

 

Szybka deratyzacja z maksymalną skutecznością?

Wiemy, jak przeprowadzić. Zamów usługę w DezClean i pozbądź się szkodników raz na zawsze.
Deratyzacja w Warszawie – reaguj szybko i zapobiegaj zamiast walczyć!

Ignorowanie obecności gryzoni w okolicy swojej posesji lub bezpośrednio w mieszkaniu może spowodować, że w niedługim czasie zaczniesz żałować obecności nieproszonych gości. W DezClean nie tylko przeprowadzamy deratyzację w dzielnicach takich jak Warszawa Mokotów, Praga Południe czy Muranów, lecz również edukujemy naszych Klientów w kwestii zapobiegania inwazjom gryzoni w ich najbliższym otoczeniu. Co warto mieć na uwadze w walce ze szczurami i myszami? Przede wszystkim skuteczne przeciwdziałanie w postaci zabezpieczenia koszy oraz spiżarni, by uniemożliwić do nich dostęp gryzoniom, a także zlokalizować i zabezpieczyć ubytki w murach (dotyczy to zwłaszcza nieszczelności, którymi gryzonie mogą wniknąć do domu). Potrzebujesz pomocy w walce z plagą szczurów i myszy? Zamów usługi deratyzacyjne od DezClean. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy oraz osoby prywatne z miasta Warszawa, jak i całej Polski.

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu deratyzacji

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Wszyscy właściciele oraz zarządcy nieruchomości mają ustawowy obowiązek przeprowadzania deratyzacji dwa razy w roku (wiosną i jesienią), niezależnie od tego, czy zauważono obecność gryzoni na danym terenie. W przypadku osób prywatnych, deratyzacja powinna wystąpić wtedy, gdy tylko zauważy się obecność szczurów bądź myszy na terenie swojej posesji.

W DezClean cena usługi deratyzacji uzależniona jest przeważnie od metrażu oraz czynności, jakie trzeba wykonać w jej trakcie. Skala problemu ma tutaj ogromne znaczenie, dyktując finalny koszt usługi.