Osuszanie po zalaniu Warszawa

Profesjonalne osuszanie po zalaniu od DezClean

Zalanie mieszkania stanowi sytuację, której każdy chciałby uniknąć. Niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Awarie wodne, pęknięte rury czy inne niespodziewane zdarzenia są w stanie spowodować, że do mieszkania czy domu nagle przedostaną się hektolitry wody. Zgromadzenie wody w domu czy biurze może być nie tylko niebezpieczne, lecz również bardzo kosztowne w dłuższej perspektywie. W takich chwilach kluczowe jest szybkie oraz efektywne działanie, które będzie w stanie zminimalizować potencjalne szkody. W przypadku gdy występuje problem z zalaniem, to właśnie czas jest najbardziej istotny. Im szybciej podejmiesz działania obejmujące osuszanie i sprzątanie po zalaniu, tym mniejsze będzie ryzyko poważniejszych uszkodzeń strukturalnych budynku oraz kosztów powiązanych ściśle z naprawami. W DezClean oferujemy mieszkańcom miasta Warszawa osuszanie po zalaniu, dzięki któremu możliwe będzie zapobiegnięcie procesom niszczenia się nieruchomości, jak i rozwojowi pleśni oraz innych patogenów. Dowiedz się, jak działamy!

Osuszanie mieszkania po zalaniu Warszawa

DezClean oferuje skuteczne osuszanie po zalaniach na terenie miasta Warszawa

Oferujemy szereg kompleksowych usług, które obejmują osuszanie i sprzątanie po zalaniu. Nasza oferta skierowana jest do osób, w których budynkach nastąpiła awaria sieci centralnego ogrzewania, sieci kanalizacyjnej czy instalacji wodnej – lecz nie tylko. Pomagamy osobom mierzącym się ze skutkami klęsk żywiołowych, po silnych opadach, burzach oraz powodziach. Reagujemy najszybciej jak to możliwe, nie chcąc dopuścić do powstania nieodwracalnych strat. Sposób w jaki przeprowadzamy osuszanie jest wysoce uzależnione od indywidualnego przypadku. Korzystamy ze specjalistycznych maszyn, takich jak wentylatory strumieniowe oraz promienniki, których zadaniem jest wybicie wilgoci ze ścian; następnie jest ona absorbowana przez osuszacze kondensacyjne i odprowadzana do kanalizacji. Takie osuszanie budynków po zalaniu gwarantuje wysoką skuteczność działania, aż do minimum ograniczając ryzyko wykwitów niebezpiecznej pleśni czy grzybów na ścianach. W przypadku większych zalań czy też długotrwałego podciekania wody pod posadzkę, łączymy wyżej wspomnianą metodę razem z osuszaniem posadzkowym. Wszystko dlatego, że osuszanie ścian po zalaniu może okazać się niewystarczające. Zanim jednak zaczniemy działać, dokonujemy szczegółowych oględzin i wykonujemy niezbędne pomiary wilgotności; oceniamy straty, po czym dobieramy najlepszą metodę osuszania budynku, ścian oraz posadzki. Nie czekaj aż problem się powiększy.  

Zalane mieszkanie Wrocław

Szukasz usługi osuszania po zalaniu

Wybierz DezClean – specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Osuszanie mieszkania po zalaniu to konieczność – dowiedz się, dlaczego

Zalanie pomieszczeń to nie tylko wysokie prawdopodobieństwo utraty mebli i sprzętów, lecz również zagrożenie uszkodzeniem elementów budowlanych. Nagromadzona woda bardzo szybko wnika w posadzki, ściany lub podłogi, przez co bez profesjonalnego osuszania mieszkanie narażone jest na wykwit grzybów i pleśni. Zagrzybiony budynek stanowi zaś poważne zagrożenie dla zdrowia i życia nie tylko ludzi, lecz również zwierząt. Pleśń może spowodować alergie układu oddechowego, zaś u osób z obniżoną odpornością może być przyczyną sepsy. Pleśń w mieszkaniu może również powodować syndrom chorego domu, tłumaczony jako zespół ciężkich do powiązania ze sobą objawów związanych z przebywaniem w pomieszczeniach z atmosferą niskiej jakości. Specjalistyczne osuszanie po zalaniu, jakie oferuje nasza firma, jest w stanie nie dopuścić do takiego rozwoju sytuacji. Masz problem z zalaniem i potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Napisz lub zadzwoń, a my zareagujemy najszybciej jak tylko to możliwe.

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu osuszania po zalaniu

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Proces osuszania budynku z wilgoci jest czasowo uzależniony od wielu czynników. Jednak zazwyczaj trwa on od 10 dni do około dwóch-trzech tygodni. Wszystko jest wysoce uzależnione od stopnia zawilgocenia pomieszczeń oraz od tego, jaka płaszczyzna wymaga osuszania. W DezClean dokonujemy fachowych oględzin, na których podstawie jesteśmy w stanie określić naszym Klientom, ile będzie trwało wykonywane przez nas osuszanie.

Technicznie jest to możliwe, jednak o wiele skuteczniejszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania specjalistom. W DezClean dysponujemy szeregiem specjalistycznych sprzętów, a wieloletnia wiedza w obszarze zwalczania następstw zalania sprawia, że nasze działania są błyskawiczne i nakierowane prosto na zwalczenie problemu.