W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Sprzątanie specjalistyczne, dezynsekcja, zabezpieczanie przed ptactwem, dezynfekcja.

Wszystkie nasze usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynfekcji oraz dezynsekcji kierujemy do osób fizycznych, firm, instytucji państwowych. Jeżeli coś wymaga sprzątania, którego nie można wykonać osobiście, należy zdać się na profesjonalną firmę.

Czas w jakim zostanie przeprowadzona kompleksowa usługa sprzątania uzależniony jest od stanu w jakim są  dane  pomieszczenia mieszkalne, firmowe i inne oraz zakresu zleconych nam  prac porządkowych.

W zależności od ilości rzeczy przeznaczonych do utylizacji, rodzaju zabrudzeń, powierzchni obiektu i zakresu prac – czas usługi wynosi przeważnie od 1 do 4 dni.
Podstawowe czynności do wykonania przy sprzątaniu np. po zgonie, zalaniu lub pożarze:

Sprzątanie specjalistyczne

Sprzątanie specjalistyczne to usługa sprzątania wymagająca odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnych środków chemicznych oraz maszyn i urządzeń.
W skład usług oferowanych przez naszą firmę znajdą Państwo m.in.:

Szukasz kogoś, kto zajmie się specjalistycznym sprzątaniem?

DezClean - profesjonalna firma sprzątająca Warszawa
Usuwanie pluskiew warszawa

Specjalistyczne sprzątanie od DezClean

Profesjonalna firma sprzątająca z Warszawy

Wybór profesjonalnej firmy sprzątającej w Warszawie może znacząco wpłynąć na komfort codziennego życia, zwłaszcza w dynamicznym środowisku wielkomiejskim. Ceny usług sprzątających mogą się różnić w zależności od szeregu czynników, w tym od powierzchni pomieszczeń do sprzątania, zakresu świadczonych usług, a także częstotliwości zleceń.

Niektóre firmy mogą doliczać dodatkowe opłaty za dojazd (zwłaszcza poza określonym obszarem działania), używanie specjalistycznych środków czyszczących czy za sprzątanie w niestandardowych godzinach (np. w nocy czy w weekendy).

Dobrze jest również ustalić, czy cena zawiera wszystkie koszty, aby uniknąć niespodzianek na etapie finalizacji usługi.