Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Sprzątanie po gołębiach w mieście Warszawa – sprawdź, co musisz wiedzieć

Gołębie to jedne z najczęściej spotykanych ptaków w obrębie wielkich miast. Niestety, wraz z ich obecnością pojawiają się często problemy dotyczące przede wszystkich odchodów, które te pozostawiają po sobie na dachach, balkonach, strychach czy parapetach. To właśnie w tych miejscach ptaki zakładają gniazda, przy okazji produkując masę odchodów. Jest to nie tylko mało estetyczne, lecz również bardzo niebezpieczne. Tymczasem regularne sprzątanie gołębich odchodów może okazać się iście syzyfową pracą; gatunek ptaków jest na tyle liczny, że z pewnością sytuacja się powtórzy. Należy pamiętać, że gołębie odchody zawierają wiele bakterii i zarazków, które w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem mogą okazać się niebezpieczne. Masz problem z nagminnym przesiadywaniem gołębi na Twoim balkonie, strychu czy parapecie? Przerasta Cię ilość pozostawionych przez nie odchodów? Zgłoś się do DezClean. Zajmiemy się tym za Ciebie.

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Cennik zabezpieczanie obiektów przed ptactwem

Montaż siatki

od 500
  • Darmowa wycena
  • Dojazd na terenie Warszawy gratis
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich zabezpieczeń
  • Elastycznie dopasowane rozwiązania
  • Rozpiętość cenowa montażu siatki uzależniona jest od miejsca wykonywania montażu

Montaż kolców

od 40 /m.b
  • Darmowa wycena
  • Dojazd na terenie Warszawy gratis
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich zabezpieczeń
  • Elastycznie dopasowane rozwiązania
  • Rozpiętość cenowa montażu kolców uzależniona jest od miejsca wykonywania montażu

Sprzątanie balkonu po gołębiach Warszawa

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne sprzątanie po gołębiach?

Gołębie odchody to często siedlisko wielu drobnoustrojów, a nawet pasożytów, które zostały wydalone przez ptaki. Kontakt z nimi to ogromne ryzyko zachorowania. Nieczystości pozostawiane przez gołębie zawierają wysokie ilości mocznika, będąc niezwykle trujące. Chorobotwórcze drobnoustroje można wpuścić do swojego organizmu poprzez wdychanie powietrza zanieczyszczonego drobinkami wysuszonych, ptasich odchodów. Ponadto, na gołębiach pasożytuje między innymi obrzeżek, który również atakuje ludzi i roznosi wiele chorób, między innymi ptasią salmonellozę czy też odkleszczowe zapalenie mózgu. Mając do czynienia z zanieczyszczeniem powierzchni przez odchody gołębi, należy działać szybko. Usuwanie ptasich odchodów wymaga dokładnego odkażenia i oczyszczenia powierzchni – to wyzwanie jest trudne zwłaszcza dla osób, które nie mają wcześniej do czynienia z podobnymi pracami. Na szczęście jesteśmy My, specjaliści z DezClean. Świadczymy profesjonalne usługi na terenie miasta Warszawa wszystkim osobom, które mają problem z gołębiami. Sprzątanie po gołębiach obejmuje wszystkie miejsca skażone przez te ptaki i zakłada kompleksowe czyszczenie powierzchni warstwa po warstwie, dezynfekcję, a także ozonowanie, pozwalające pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii. Korzystając z pomocy specjalistów masz pewność, że wskazane miejsce zostanie dokładnie oczyszczone z wszelkich nieczystości.

Problem z odchodami po gołebiach?

Zleć sprzątanie po gołębiach profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem
Sprzątanie po gołębiach z DezClean – na co możesz liczyć?

Ptasie odchody to powszechny problem, zwłaszcza w wielkich miastach takich jak Warszawa. Sprzątanie po gołębiach w DezClean to usługa, która obejmuje szereg czynności mających na celu poradzenie sobie z ptasimi zanieczyszczeniami oraz bakteriami, jakie te przenoszą. Nie podchodź do sprawy nieroztropnie – zamiast tego zdecyduj się na kontakt z certyfikowanymi specjalistami, mającymi doświadczenie w kwestii sprzątania po obecności gołębi. W naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonych, przetestowanych produktów do czyszczenia, a także specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam w szybki i skuteczny sposób rozprawić się z bakteriami pozostawionymi przez ptactwo. Mając problem z gołębiami, nie warto zwlekać. Im dłużej odkłada się w czasie kontakt z profesjonalistami, tym większe ryzyko zarażenia się jedną z chorób, jaką przenoszą miejskie ptaki. Chcesz skutecznie rozprawić się ze śladami po gołębiach? Zadzwoń do DezClean – działamy na terenie całej Warszawy.

FAQ

Najczęstsze pytania na temat usługi sprzątania po gołębiach

Dokładne sprzątanie po gołębiach w Warszawie? Sięgnij po pomoc profesjonalistów.

Tak, jeżeli dokonują tego profesjonaliści. Pracownicy DezClean są zawsze profesjonalnie zabezpieczeni, podobnie jak pomieszczenia które poddajemy czyszczeniu przed przystąpieniem do pracy u Klienta. Dokładamy wszelkich starań ku temu, by nasze działania były jak najmniej inwazyjne. Zależy nam nie tylko na pozbyciu się zalegających odchodów, lecz również na tym, by pozostawić daną przestrzeń czystą, zdezynfekowaną i bezpieczną – nadającą się do dalszego użytku.

Obrzeżek gołębi stanowi rodzaj kleszcza, który zawdzięcza swą nazwę temu, że przede wszystkim atakuje gołębie. Niestety, może być on też bardzo groźny dla ludzi. Ślina pasożyta stanowi bardzo silny alergen, przez co może być on nosicielem groźnych chorób. Niestety, tam gdzie gołębie – tam zazwyczaj również znajdują się obrzeżki. Z tego powodu tak ważne jest, by nie odkładać sprzątania po gołębiach na później.