Dezynsekcja Warszawa

DezClean - profesjonalna dezynsekcja na terenie Warszawy

Po Twoim domu zaczęli panoszyć się nieproszeni goście? W nocy ciężko Ci zasnąć, a rano budzisz się ze specyficznymi ugryzieniami ustawionymi w równej linii? A może zauważyłeś w produktach spożywczych larwy? To znak, że czas na dezynsekcję. Dezynsekcja mieszkania stanowi szereg profesjonalnych zabiegów, których celem jest zupełna likwidacja owadów, które powszechnie uważa się za szkodniki. Bardzo wiele insektów należy do gatunków synantropijnych, co oznacza, że doskonale przystosowały się one do zmian środowiskowych spowodowanych przez człowieka – nie jest to dobra cecha, jeżeli staramy się ich pozbyć. Na szczęście w DezClean mamy swoje sprawdzone sposoby na walkę z tego typu szkodnikami, które zamieszkują domy, mieszkania, firmy, lokale gastronomiczne, hotele czy nawet pomieszczenia gospodarcze.


Oferujemy skuteczne odrobaczanie mieszkania na terenie miasta Warszawa, wykorzystując ku temu najnowocześniejsze techniki i metody radzenia sobie ze szkodnikami.

Cennik dezynsekcji obiektów

Dezynsekcja do 60m2

od 250
 • Karaluchy, prusaki, rybiki
 • Darmowa wycena
 • Dojazd na terenie Warszawy gratis
 • Profesjonalne doradztwo
 • Elastycznie dopasowane rozwiązania
 • Rozpiętość cenowa uzależności od wielkości obiektu, zakresu prac i stopnia trudności

Dezynsekcja do 60m2

od 350
 • Pluskwy - zamgławianie ULV
 • Darmowa wycena
 • Dojazd na terenie Warszawy gratis
 • Profesjonalne doradztwo
 • Elastycznie dopasowane rozwiązania
 • Rozpiętość cenowa uzależności od wielkości obiektu, zakresu prac i stopnia trudności

Dezynsekcja oraz prowadzenie monitoringów

indywidualnie
 • Lokali usługowych, gastronomicznych, hoteli itp
 • Darmowa wycena
 • Dojazd na terenie Warszawy gratis
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich zabezpieczeń
 • Elastycznie dopasowane rozwiązania
 • Rozpiętość cenowa uzależności od wielkości obiektu, zakresu prac i stopnia trudności

Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na dezynsekcję?

Wystarczającym powodem do przeprowadzenia dezynfekcji jest przede wszystkim odkrycie kolonii insektów w naszym mieszkaniu. Niestety, nie zawsze jest to takie proste, jak może się wydawać – wiele owadów wiedzie bardzo skryty tryb życia. Niektóre gatunki mogą żerować zaledwie raz na dwa tygodnie, w dodatku wyłącznie nocami. Z tego powodu ważne jest wyczulenie na ślady, jakie mogą pozostawiać po sobie inwazyjne osobniki. Do wskazówek, które sugerowałyby obecność nieproszonych gości, warto zaliczyć przede wszystkim charakterystyczne ugryzienia (pluskwy), specyficzne zniszczenia (np. dziury w ubraniach po obecności moli), ślady żerowania na artykułach spożywczych („nadgryzione” opakowania) czy nawet larwy lub jaja obecne w niektórych suchych produktach. W praktyce zaleca się wezwać specjalistów nawet wtedy, gdy tylko podejrzewa się, że w mieszkaniu mogą znajdować się jakiekolwiek insekty. W DezClean staramy się uświadamiać wszystkich naszych Klientów, że dezynsekcja mieszkania jest istotna zwłaszcza wtedy, gdy nieobojętne jest nam nasze zdrowie. Wiele gatunków insektów jest groźnych chorób, które przenoszą. Karaluchy są wektorami gruźlicy, grypy czy nawet cholery; muchy przenoszą bakterie wywołujące u człowieka salmonellozę, czerwonkę czy dur brzuszny, zaś niektóre insekty nierzadko są źródłami wielu alergenów. Pozbycie się ich powinno stać się priorytetem.

 

Oprócz tego, przeprowadzamy także dezynfekcje wstępne, czyli manualne.

Szybkie i skuteczne zwalczanie owadów

Przedstaw nam swój problem, a znajdziemy jego najlepsze rozwiązanie
Skuteczne zwalczanie owadów w Warszawie tylko z DezClean!

DezClean oferuje profesjonalną dezynsekcję zarówno na terenie miasta Warszawa, gdzie stacjonujemy, jak i w całej Polsce! Dysponujemy doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu przeprowadzane przez nas zabiegi są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Wiemy, że w sieci istnieje szereg sposobów dotyczących zwalczania insektów, jednak bez dokładnych oględzin miejsca, zabezpieczenia wszystkich dróg ucieczki owadów, a także znajomości technik dotyczących zatruwających dorosłe owady, ich larwy oraz jaja, problem insektów w domu niestety będzie nawracał. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – jeżeli zauważysz u siebie problem z insektami, od razu skontaktuj się ze specjalistami z DezClean. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu dezynsekcji

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Niestety, jednak za niektóre insekty panoszące się po domu odpowiadamy sami – bardzo często dzieje się tak w przypadku pluskiew, wesz oraz pcheł, które można przynieść nawet z miejsc takich jak szpital, autobus czy żłobek. Zazwyczaj źródłem pcheł są również nasi czworonożni pupile. Niemniej większość insektów wciąż dostaje się do naszych pomieszczeń w sposób samodzielny: przyfruwając lub przechodząc od sąsiada przez szparę pod drzwiami, kanalizację czy wentylację. To bardzo ważne by wiedzieć, że obecność insektów zazwyczaj nie ma nic wspólnego z zaniedbaniem pomieszczenia czy brakiem dokładnych porządków. Insekty nie rodzą się z brudu.

Czas trwania dezynsekcji różni się znacząco w zależności od kilku istotnych czynników, takich jak gatunek szkodnika, rozmiar obszaru dezynsekcji, ilość szkodników, a także metoda, jaką zdecyduje się obrać firma. W DezClean zawsze staramy się, by dezynsekcja przebiegła w szybki i skuteczny sposób.