Zwalczanie prusaków Warszawa

Zwalczanie prusaków w blokach i mieszkaniach – skąd biorą się insekty?

Prusaki od niepamiętnych czasów stanowią prawdziwą zmorę zwłaszcza tych osób, które mieszkają w blokach. Nie bez powodu określa się je mianem najczęstszego szkodnika pojawiającego się w mieszkaniach – zwłaszcza w wielkich miastach pełnych blokowisk, do których należy też Warszawa. Uciążliwe prusaki wybierają bloki na swoje lokum z prostej przyczyny; w mieszkaniu mają bowiem gwarancję bardzo dobrych warunków do szybkiego rozwoju swojej populacji, a kiedy te nie będą im sprzyjać, mogą w szybki sposób przenieść się do sąsiadów, tym sposobem ogarniając cały blok. To właśnie dlatego o wiele ciężej jest poradzić sobie z prusakami w bloku niż w domu jednorodzinnym.
Prusaki są bardzo łatwe do przyniesienia z zewnątrz, ponieważ nie wszystkie sklepy spożywcze dostatecznie dbają o higienę sanitarną, a także nie wszyscy mieszkańcy danego bloku utrzymują dużą czystość.
W DezClean zajmujemy się zwalczaniem prusaków wszędzie, gdzie tylko zgłaszana jest taka potrzeba – w domach, blokach, a nawet w budynkach należących do firm.
Zwalczanie prusaków Warszawa

Zwalczanie prusaków Warszawa cennik

Dezynsekcja prusaków do 60m2

od 250
  • Inspekcja i zabezpieczenie miejsca
  • Szybkie efekty
  • Dojazd na terenie Warszawy gratis
  • Darmowa wycena
  • Szybki dojazd ekipy sprzątającej w sytuacjach awaryjnych
  • Dodatkowa usługa: prowadzenie monitoringów lokali usługowych, gastronomicznych, hoteli

Dlaczego warto zainwestować w zwalczanie prusaków przez profesjonalną firmę?

W sieci możemy znaleźć mnóstwo porad dotyczących likwidacji prusaków domowymi sposobami; jedni radzą nasączyć szmatki piwem i ustawić je w miejscu bytowania karaluchów oraz usunięcie upitych insektów, inni zaś sugerują rozłożenie mieszanki cukru i proszku do pieczenia, który wywołuje u owadów awersję. Rad jest bardzo wiele, każda zaś dziwniejsza od drugiej i każdą można obalić faktami z życia tych stworzeń. W związku z tym, że prusaki są przystosowane do życia w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach, są one odporne na głód i poradzą one sobie z każdym nieprzyjemnym zapachem, gdy w grę wchodzi życie kolonii i jej obecność w miejscu, w którym jest dostęp do jedzenia – a takim zdecydowanie jest mieszkanie. Poleganie na takich poradach to marnowanie czasu oraz dawanie populacji szkodników szansy na większe rozmnożenie się. Również środki w sprayu oferowane w sklepach nie są zwykle w stanie dotrzeć do całej populacji lub zwabić ją ku sobie. Do takich spraw warto jest podchodzić znacznie bardziej radykalnie i od razu zamówić usługę, jaką jest zwalczanie prusaków. W DezClean zajmujemy się profesjonalną likwidacją całych kolonii insektów, dokładając wszelkich starań ku temu, by na dobre uwolnić przestrzeń od tych szkodników. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych metod, przynoszących realne korzyści dla Klientów.

Zadbaj o swoje zdrowie i komfort życia we własnym mieszkaniu

Zamów zwalczanie prusaków na terenie miasta Warszawa. W DezClean działamy 24/7!
Zwalczanie prusaków z DezClean to zawsze mądry wybór!

Prusaki, w przeciwieństwie do niektórych szkodników, jakie możemy znaleźć w domu, nie gryzą. Czy czyni je to mniej niebezpiecznymi dla naszego zdrowia? Absolutnie nie. Prusak domowy może przenosić salonellę oraz zarodniki pleśni, zwiększając możliwość zachorowania przez człowieka na różnego rodzaju infekcje żołądkowo-jelitowe. Szkodnik zanieczyszcza żywność bakteriami, pleśnią oraz odchodami, przenosząc przy tym skrajnie niebezpieczne choroby, takie jak trąd, cholera czy różnego rodzaju pasożyty. Prusaki nie znikną samoistnie – zamiast tego szybko się rozmnożą, stając się realnym zagrożeniem dla wszystkich mieszkańców. Decydując się na skorzystanie z oferty DezClean, w szybki i prosty sposób pozbędziesz się niechcianych lokatorów w postaci prusaków, zachowując przy tym własne zdrowie. Nie warto ryzykować i przedłużać wezwania odpowiednich specjalistów; o wiele rozsądniej jest skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i umówić najbliższą wizytę. Zjawimy się u Ciebie najszybciej, jak tylko będzie to możliwe!

FAQ

Najczęstsze pytania z zakresu zwalczania karaluchów

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z nami!

Nie. Mimo że na pozór owady mogą wydawać się podobne, istnieją między nimi pewne zasadnicze różnice. Prusak jest znacznie mniejszy od karalucha, a przy tym ma zupełnie inną barwę pancerza – żółtobrązową (karaluchy posiadają ciemnobrązowy kolor). Samice oraz samce prusaków są dodatkowo zdolne do szybowania, zaś u karaluchów rozbudowane skrzydła posiadają wyłącznie samce; samice dysponują bardziej ograniczoną formą. Prusaki można częściej spotkać w mieszkaniach i domach ze względu na preferowanie ciepłych miejsc; w przeciwieństwie do karaluchów, zazwyczaj nie bytują one w piwnicach.

Zwalczanie prusaków rozpoczynamy od oględzin i poszukiwania gniazda. Bardzo często znajduje się ono pod szafkami w kuchni, bezpośrednio wewnątrz mebli, a także przy listwach podłogowych. Dezynsekcja z DezClean przebiega za pomocą specjalnie rozpylanych preparatów, które w skuteczny sposób eliminują nawet najbardziej ukryte kolonie.